Mamy ostatnie wolne miejsca  -

od 16 lutego do 6 marca

w SUPER CENIE - 65 zł nocleg + wyżywienie!

 

ZAPRASZAMY!!! Dośnieżany stok  - warunki narciarskie idealne smile

Nie czekaj, dzwoń i rezerwuj pokój

74/ 814-60-04

smile smile smile

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO NASZEJ RESTAURACJI smile.

Jedyna w swoim rodzaju, najlepsza po naszej stronie gór!

 

Restauracja Rybna "Pod Wyciągiem Narciarskim" w sezonie wiosenno-letnim oferuje pyszne pstrągi przyrządzane na wiele sposobów i inne dania rybne oraz wiele różnych wyśmienitych potraw.

 

O aktualne rabaty dla Gości CKR "Złoty Łan" pytaj w recepcji Ośrodka.

    Naszych miłych Gości zapraszamy również na wspaniałe wycieczki do Pragi, Wiednia, Brna, ale także po Ziemi Kłodzkiej i okolicznych atrakcjach turystycznych: Kopalnia Złota w Złotym Stoku czy Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie czekają, żeby je odkryć! Także niezwykłe Skalne Miasto po czeskiej stronie Gór Stołowych przyciąga turystów niesamowitymi formami skalnymi. Wszędzie tam dotrzesz komfortowo wyposażonymi autokarami z zaprzyjaźnionego Biura Turystycznego – Blicharski Travel [proszę podlinkować, jako przekierowanie na ich stronę]. CKR „Złoty Łan” współpracuje z biurem Blicharski Travel, także na każdą z polecanych u nas wycieczek zapiszesz się bezpośrednio w ośrodku.

   Zachęcamy do skorzystania z tej oferty , bo zwiedzać każdy może! Warto zobaczyć perełki Ziemi Kłodzkiej oraz perełki Czech – naszych sąsiadów. Na te i inne wycieczki po regionie zaprasza Blicharski Travel.

Fotttttto

art. Lądek-Zdrój i okolice

ladek12
ladek12
ladek14
ladek14

Podkategorie

Powrót do góry